recommendsЩиро дякую всьому колективу Західного центру лікування ран у м. Тернополі за професійну допомогу, турботу та ефективне лікування трофічної виразки. Ваша увага, чуйність і високий рівень медичної майстерності повернули здоров’я та надію на повноцінне життя.
Особлива вдячність лікарю та медичному персоналу за уважне ставлення, терпіння й доброзичливість. Нехай ваша праця приносить... радість, вдячність пацієнтів і нові успіхи у благородній справі лікування людей.
З повагою та щирою вдячністю, Пасічник Валерійчитати далі
recommendsДоброго дня!!!Хочу щиро подякувати колектив "Західного центра лікування ран"м.Тернопіль у лиці лікаря-хірурга Карпенюка Сергія Васильовича, також його сестринського колективу: Валентині Василівні, Лідії Василівні, Надії Романивні за допомогу в моєму лікуванні.За велику майстерність, золоті руки, добре серце, дбайливість за пацієнтів.Від щирого серця бажаю всім працівникам "Західного центра... лікування ран"м.Тернопіль міцного здоров'я,родинного затишку,сил,терпіння.Низький уклін вам.Пропоную вас усім!!!!читати далі
recommendsРекомендую "Західний Центр лікування ран" Велика подяка лікарю Карпенку Сергію Васильовичу та всій його команді медсестр за високопрофесійну допомогу, правельний підхід та поради. Мого чоловіка вилікували за два місяці.Бажаю Вам и вашому колективу і міцного здоров'я, процвітання,кар'єрного зросту, мирного неба над головой
recommendsУ дерматологiв лiкувала 3 роки екзему.Нiчого не допомагало,стало зовсiм гiрше:з'явилися на обох гомiлках рани,якi не загоювались. Чудом я знайшла в iнтернетi Центр лiкування ран. Сергiй Васильович ,панi Валентина та панi Надiя без крапельниць та таблеток врятували мене та моi ноги! Рани затягнулися,я схудла на 35 кг! Дуже Вам вдячна,Сергiй Васильович та Вам,панi Валентина та панi Надiя ... за вашу доброту серця,високий профiоналiзм та майстернiсть. Ви — найчудовіша команда! Ви,Сергiй Васильович, не просто самий чудовий лікар, ви мой дороговказ! Ви знайдете підхід до кожного пацієнта, завжди можете правильно порадити, а найголовніше швидко вилікувати, призначити правильне лікування. Ви завжди можете заспокоїти. З Вами та Вашими помiчниками — не страшна ніяка хвороба. Ви найдивовижнішi, спасибі Вам за все! Бажаю вам та вашим родинам мирного неба, мiцного здоров"я,процвiтання,кар'ерного зросту!!! З повагою,Вiкторiя Бойченко.читати далі
recommendsХочемо щиро подякувати лікарю Карпенюку Сергію Васильовичу, який допоміг нашому татусеві вилікувати трофічну виразку за місяць. Ми звернулися до клініки після двох років невдалого лікування і вже майже втратили надію на зцілення. Сергій Васильович поставився до нас уважно та сумлінно. Його методи лікування, високий професіоналізм, людяність та золоті руки допомогли нам позбутися тяжкої хвороби!... Рекомендуємо звертатися до цієї клініки за допомогою з подібними проблемами!читати далі
recommendsЯ хочу порадити усім хворим, хто потребує лікування складних ран, звертатися до Західного центру лікування ран. Спеціалісти висого рівня. Сам переконався в їх майстерності. Дуже вдячний. Дякую.
recommendsХочемо подякувати чудовому лікарю Карпенюку Сергію Васильовичу за те, що вилікував рани на ногах нашої мами Киричук Тетяни. Роками вона лікувалася і чула тільки одне, "ця хвороба не лікується". Сергій Васильович не тільки дав надію, а й усе вилікував. Низький Вам уклін і величезна подяка за унікальні руки, які справляються навіть з самою складною хворобою. Спасибі за добре серце, щирість і... відповідальність з якими ви підходите до кожного пацієнта. Сердечно дякуємо за вашу чуйність, надану нам допомогу і людяний підхід вам та всьому персоналу!читати далі
recommendsДоброго дня. Щиро дякую Сергію Васильовичу та його колективу за успішне лікування та рекомендації по оперативному втручанню для мого батька, Спісака Володимира. Рекомендую звертатися за допомогою в кого виникають такі проблеми зі здоров'ям.
Хочу висловити слова подяки та щирої вдячності, Вам та медсестричкам вашого лікувального центру, за клопітку допомогу людям, які з великою надією покладаються на лікування у Вашому центрі і з надією в оздоровленні. Хвала Вам і шана! Також хочу привітати ,Вас та Ваш колектив, з Новим Роком та Різдвом Христовим, здоров'я, творчої наснаги в роботі і всього... найкращого! З повагою Чорній Марія м. Скалатчитати далі
Trustindex перевіряє, що вихідним джерелом відгуку є Google.
Щиро вдячна Карпенюку Сергію Васильовичу, Романі Романівній,що за місяць без болі загоїли рану. Раджу всім в кого є такі проблеми звертатись до цієї чудової клініки. Дякуююю
Опубліковано на
Руслан Стахів
Trustindex перевіряє, що вихідним джерелом відгуку є Google.
Можливо комусь допоможе моя публікація,тому прошу своїх фейсбучних друзів максимального репосту.Знаю що багато людей як і ми не так давно,в відчаї не знають що їм робити .Кілька місяців тому ,нас спіткало лихо.В мами почали набрякати ноги і самовільно виділятися лімфа,в народі кажуть,,почали текти ноги".Ми зверталися до багатьох фахівців,всі назначували своє лікування,а ставало дедалі гірше,через трохи більше як місяць,на одній нозі практично не залишилося ,від ступні до колін,шкіри,а мокрий слід і калюжі ,залишали за нею слід,де б вона не йшла.Лікарі почали розводити руками,сказали щоб ми вже не чекали покращення,не той вік щоб організм боровся.Саме коли в нас опустилися руки,нам порадили звернутися до лікаря Карпенюка Сергія Васильовича.Через два місяці лікування,як і обіцяв лікар рани на ногах зажили.Тому наша родина висловлює щиру подяку цьому спеціалісту з великої літери,і всьому їхньому центру,за те що лікуєте не тільки тіло,а й даєте надію людям.Цього лікаря РЕКОМЕНДУЄМО всім.Дай Боже Вам всього найкращого.Гарного всім здоров'я.Тернопіль 2021 р .
Опубліковано на
Галя Алексеєва
Trustindex перевіряє, що вихідним джерелом відгуку є Google.
Добрий день. Щиро дякуємо Сергію Васильовичу за допомогу. Карпенюк С. В. - лікар від Бога. Він 4 роки тому зробив неможливе. Недавно знову були на консультації. Яків Павлович вдячний Вам за цінні поради. Низький Вам уклін за Вашу роботу.
Опубліковано на
Марія Сорочак
Trustindex перевіряє, що вихідним джерелом відгуку є Google.
Хочу висловити величезну подяку всім працівникам центру.Там працюють чудові люди, які люблять свою професію, всі дуже чуйні та уважні до пацієнтів, людяні, сумлінні, доброзичливі,організовані.Їх тандем
у поєднанні з новітніми технологіями і методами лікування, помножений на професіоналізм, творить справжні дива!
Щиро дякую лікарю хірургу Карпенюку
Сергію Васильовичу за велику майстерність,золоті руки і добре серце!
Неймовірно талановитий лікар, який
професійно виконує свою роботу та дбає про пацієнтів!
Хочу побажати всім працівникам центру міцного здоров'я, щастя, родинного затишку, енергії, сили, терпіння та
Божого благословіння!
Дякую Богу за те, що я потрапила саме
сюди,в надійні руки співробітників центру!
Опубліковано на
Галина Джердж
Trustindex перевіряє, що вихідним джерелом відгуку є Google.
Мій чоловік хворіє цукровим діабетом. Через неправильне лікування йому ампутували палець. Через три роки у нього появилася діабетична виразка. Сім років лікування не давали результатів. Звичайно я не буду описувати куди ми зверталися , як нас лікували і скільки довелося пережити за роки. Про Сергія Васильовича ми дізналися від знайомих. Сім тижнів професійного лікування дали свій результат. Ми щиро дякуємо всьому колективу центру за їхній професіоналізм. Це дійсно команда лікарів, яка використовує сучасні методики лікування. Якщо у когось є така проблема не витрачайте час, здоров'я і гроші, звертайтесь у центр.
Опубліковано на
Vyacheslav Oleksandrovich
Trustindex перевіряє, що вихідним джерелом відгуку є Google.
Файно
Опубліковано на
Sofi Black
Trustindex перевіряє, що вихідним джерелом відгуку є Google.
Була на консультації в ендокринолога Старичкова Павла Валерійовича.
Лікар - висококваліфікований, компетентний спеціаліст. Завжди уважно вислухає пацієнта, ретельно збере анамнез, помічає та враховує при встановленні діагнозу та призначенні лікування найдрібніші, але важливі, нюанси. Ніколи не призначає великі списки непотрібних аналізів та препаратів (як це часто роблять інші лікарі), не залякує діагнозами. Завжди все доступно пояснить та відповість на усі питання пацієнта.
Тактовний, чуйний, привітний та доброзичливий. Помітно, що справді хоче допомогти кожному пацієнту.
Рекомендую всім, кому потрібна консультація ендокринолога!
Опубліковано на
Svitlana Husak
Trustindex перевіряє, що вихідним джерелом відгуку є Google.
Європейського рівня клініка. Висококваліфіковані фахівці. Особисто щиро вдячна Карпенюк Юлії Іллівній - чуйна людина, чудовий лікар!!!
Опубліковано на
Ирина Ирен
Trustindex перевіряє, що вихідним джерелом відгуку є Google.
Рекомендую! В центрі працюють дійсно професіонали, які знають свою справу. Особлива подяка Карпенюк Юлії Іллівні, це дійсно чудова людина і висококласний спеціаліст. Бажаю вам подальшого розвитку, вдячних пацієнтів і розвитку у всіх ваших сферах діяльності. Вірю, що в найближчому майбутньому в вашому центрі буде ще більше профільних спеціалістів, до яких можна буде звертатися без сумнівів у їхній кваліфікованості і з впевненістю, що тут вам допоможуть.
Опубліковано на
Galya Vasylyshyn
Trustindex перевіряє, що вихідним джерелом відгуку є Google.
Висококваліфіковані фахівці, доступні ціни, особистий підхід до кожного пацієнта. Особлива подяка Карпенюк Юлії Іллівні, прекрасний лікар і чудова людина.